Прийменники української мови
Українська мова

Оберіть необхідні прийменники, які дані у дужках. Національний банк України введе (у, в) обіг пам ятні монети номіналом

Оберіть необхідні прийменники, які дані у дужках. Національний банк України введе (у, в) обіг пам"ятні монети номіналом 2 і 5 гривень. Монета номіналом 2 гривні зроблена (з, із, зі) золота 999,9 проби. Інша, номіналом 5 гривень, виготовлена (з, із, зі) срібла 925 проби. Загалом (у, в) 2009 році Національний банк випустив пам"ятні монети 23 найменувань і 28 видів. (У, В) вільному обігу їх, звісно, не знайти. (З, Із, Зі) грошима люди пов"язують свої бажання і сподівання, а також (у, в) цьому емоційному плетиві завжди присутня й віра (у, в) здійснення тих прагнень. Зверніть увагу, що (у, в) цьому пошуковому завданні існують певні.
Верные ответы (1):
  • Egor
    Egor
    53
    Показать ответ
    Тема урока: Прийменники української мови

    Пояснення: Прийменники - це частини мови, які використовуються для вираження зв"язку між іменниками (або займенниками) та іншими словами в реченні. В даному тексті потрібно обрати правильні прийменники, що підходять до даних у дужках.

    - Перше речення: В даному випадку маємо вираз, що вказує на введення монети в обіг, тому буде вірним використання прийменника "у".
    - Друге речення: Монета "зроблена зі золота" - в даному випадку виправданим є використання прийменника "зі".
    - Третє речення: Монета "виготовлена із срібла" - в даному випадку буде правильно використати прийменник "із".
    - Четверте речення: В даному випадку мова йде про випуск монет у 2009 році, тому вірним буде використання прийменника "у".
    - П"яте речення: У цьому випадку маємо вказівку, що пам"ятні монети не знаходяться вільному обігу, тому потрібно використати прийменник "у".
    - Шосте речення: В даному випадку йдеться про віру у здійснення прагнень, тому використовується прийменник "у".

    Приклад використання: Введіть правильний прийменник у пропущені місця: "Національний банк України введе (у, в) обіг пам"ятні монети номіналом 2 і 5 гривень."

    Порада: Для кращого розуміння використання прийменників українською мовою рекомендую вивчати їх правила та часті випадки вживання.

    Вправа: Оберіть правильний прийменник у пропущених місцях: "Олександр розмовляє (з, із, зі) своїми друзями (у, в) парку."
Написать свой ответ: