Сполучення слів з прийменниками
Українська мова

252. Впишіть сполучення слів у три колонки в залежності від написання прийменників: 1) разом; 2) через дефіс; 3) двома

252. Впишіть сполучення слів у три колонки в залежності від написання прийменників: 1) разом; 2) через дефіс; 3) двома або більше словами. (Для)ради миру, (на)перекір знегодам, (з)поза хат, (з)із за лісу, (на)зустріч бурі, (по)серед жит, (з)за дерев, (відповідно) до обставин, (з)перед носом, (по)під вікнами, (на)кінець відпусток, з (по)під воріт, (з)над річки, (по)за село, у (напрямку) до мене, (під)час бою, (за)наслідок чвар, (з)під коліс, (по)над хмарами, (за)для вас, з (по)між гілля. Ключ. Підкресліть останню букву в останньому слові кожного сполучення. З цих букв складете
Верные ответы (1):
  • Yakorica
    Yakorica
    35
    Показать ответ
    Тема занятия: Сполучення слів з прийменниками

    Пояснення: Прийменники - це службові частини мови, які використовуються для вираження відношень між різними словами в реченні. В даному завданні потрібно впорядкувати сполучення слів у три колонки залежно від того, яким прийменником з"єднані слова.

    1) Разом: (Для)ради миру

    2) Через дефіс: (Напрямку) до мене

    3) Двома або більше словами: (З)під коліса

    Порада: Щоб легше зрозуміти правильне впорядкування сполучень слів, можна уявити їх у реченні. Наприклад, "для ради миру" звучить логічніше, ніж "ради миру для". Також варто звернути увагу на правильне написання прийменників разом з іншими словами.

    Вправа: Підкресліть останню букву в останньому слові кожного сполучення і складіть з цих букв слово. (Відповідь: "Україна")
Написать свой ответ: