Присвійні прикметники в називному відмінку множини
Українська мова

1) Які є присвійні прикметники в називному відмінку множини для поданих імен - роман, каміла, назарій, єремія, раїса

1) Які є присвійні прикметники в називному відмінку множини для поданих імен - роман, каміла, назарій, єремія, раїса, іван, данило, еміль, матяш, ася, назар, остромир, андрій, григір, остап, юзя, єрмолай?
2) Запишіть ці присвійні прикметники у три колонки з суфіксами -ин-, -ов- та -ев- (-є прикметників із суфіксом -ін- (-їн-) не виписуйте).
3) Зі складових частин поданих імен утворіть присвійну прикметникову фразу в називному відмінку множини для "лежачим" українки Лесі.
Верные ответы (1):
  • Океан
    Океан
    46
    Показать ответ
    Тема занятия: Присвійні прикметники в називному відмінку множини

    Пояснення: Присвійні прикметники в називному відмінку множини української мови вживаються для вказівки належності осіб, тварин або предметів до іншої особи, тварини або предмета. Їх утворення залежить від закінчення збіжних з ними іменників.

    Присвійні прикметники в називному відмінку множини для поданих імен: Романові, камілини, назарієві, єремієві, раїсині, іванові, данилові, емілеві, матяшеві, асині, нацарові, остромирові, андрієві, григорові, остапові, юзеві, єрмолаєві.

    Порада: Для засвоєння правил утворення присвійних прикметників в називному відмінку множини потрібно вдосконалювати свої знання про збіжні іменники та їх закінчення в множині. Додатково можна використовувати таблиці правильних закінчень для кожного типу іменника і вправи на формування присвійних прикметників.

    Приклад завдання: Утворіть присвійну прикметникову фразу в називному відмінку множини для "лежачим" українки Лесі.

    Відповідь: Ляжки лежачих українок Лесь.
Написать свой ответ: