1. Яке правильне визначення ресурсозабезпеченості? * Середній річний обсяг видобутку мінеральних ресурсів
1. Яке правильне визначення ресурсозабезпеченості? * Середній річний обсяг видобутку мінеральних ресурсів. Співвідношення достовірних запасів даного роду ресурсів до прогнозованих. Кількість вивчених запасів природних ресурсів у країні або світі. Відношення між відомими запасами природних ресурсів та їх використанням.
2. Визначте правильний ланцюг "мінеральні ресурси - їхнє походження - пов"язаність з тектонічними структурами". * Кухонна сіль та калійні солі - побутове утворення - давня платформа. Залізні та алюмінієві руди - осадове утворення - давня платформа.
02.12.2023 10:26
Об’яснення: Ресурсозабезпеченість - це поняття, яке відображає ступінь наявності та доступності природних ресурсів в певній території. Ресурси можуть бути різних типів, таких як мінеральні ресурси, енергетичні ресурси, водні ресурси та інші.
*Відповідь на перше запитання*: Правильне визначення ресурсозабезпеченості - це співвідношення достовірних запасів даного роду ресурсів до прогнозованих. Це важливо, оскільки це дає уявлення про наявні запаси ресурсів порівняно з їхнім майбутнім використанням і може бути використано для планування промислового розвитку та сталого використання ресурсів.
*Відповідь на друге запитання*: Правильний ланцюг "мінеральні ресурси - їхнє походження - пов"язаність з тектонічними структурами" - це Залізні та алюмінієві руди - осадове утворення - давня платформа. Це означає, що залізні та алюмінієві руди утворилися в результаті осадження на давній платформі через геологічні процеси, що включали присутність тектонічних структур.
Порада: Щоб краще зрозуміти ресурсозабезпеченість та її важливість, рекомендується вивчити геологію та екологію. Геологія допоможе з"ясувати, як утворюються природні ресурси, а екологія - як правильно використовувати та зберігати ці ресурси для сталого розвитку.
Вправа: Які інші типи ресурсів можуть бути враховані при оцінці ресурсозабезпеченості та яку роль виконує ресурсозабезпеченість у розвитку країни?