Запишіть усі слова, що є спільнокореневими, в одну групу, а форми цих слів - в іншу групу: вовк, вовчок, вовка, вовчик
Запишіть усі слова, що є спільнокореневими, в одну групу, а форми цих слів - в іншу групу: вовк, вовчок, вовка, вовчик, вовки, вовчище, вовкулака, вовчисько, вовками, вовків, вовченьку.
21.12.2023 02:44
Пояснення: Спільнокореневі слова - це група слів, які походять від одного кореня або основи. У даній задачі, ми маємо розподілити слова на дві групи: група спільнокореневих слів і група їх форм.
Перша група (спільнокореневі слова): вовк, вовчок, вовка, вовчик, вовки, вовчище, вовкулака, вовчисько, вовками, вовків, вовченьку. Ці слова мають спільний корінь "вовк-".
Друга група (форми слів): вовка, вовчик, вовки, вовчище, вовкулака, вовчисько, вовками, вовків, вовченьку. Ці слова є формами відповідних спільнокореневих слів.
Приклад використання:
- Спільнокореневі слова: вовк, вовчок, вовка, вовчик, вовки, вовчище, вовкулака, вовчисько, вовками, вовків, вовченьку.
- Форми слів: вовка, вовчик, вовки, вовчище, вовкулака, вовчисько, вовками, вовків, вовченьку.
Порада: Для легшого розуміння групування слів, можна зосередитися на корені слова та спостерігати за змінами в його формах. Також, варто приділяти увагу словам, які мають близький зміст або пов"язані між собою за тематикою.
Вправа:
Розподіліть такі слова на дві групи: дерево, дерева, дерев"яний, дерев"яний, дерев"яна, дерев"янець, дерев"яниця, дерев"янасять, дерев"янистий, деревинистий.