Українська мова

Якому з варіантів відповідає наведене речення? Великі хвилі, безкрайнє море, воно забирає мене із собою. А)

Якому з варіантів відповідає наведене речення? Великі хвилі, безкрайнє море, воно забирає мене із собою. А) (..), (..) та [ ], [ ] Б) [ ], ( ) та [ ] : , () В) [ , (.) та ...] , [ ] Г) [ ], [ ] та [ ] :
Верные ответы (2):
  • Марина
    Марина
    55
    Показать ответ
    Предмет вопроса: Порівняння варіантів відповідей

    Объяснение: Задача вимагає вибрати правильний варіант відповіді, який відповідає наведеному реченню. Щоб розв"язати цю задачу, спочатку розглянемо речення уважно. Воно містить такі слова: "великі хвилі", "безкрайнє море" та "воно забирає мене із собою". Звертаємо увагу, що слова розділені комами та крапками. За наявністю цих розділових знаків варіанти відповідей розділені парно: (A) (..), (..) та [ ], [ ], (Б) [ ], ( ) та [ ] : , (), (В) [ , (.) та ...] , [ ] та (Г) [ ], [ ] та.

    Для з"ясування правильного варіанту обираємо той, який найкраще відповідає змісту та конструкції речення. Опираючись на цей принцип, правильним варіантом відповіді буде (Б) [ ], ( ) та [ ] : , (). Він дозволяє зберегти початкову конструкцію речення, зберігаючи порядок слів та розділові знаки, які розбивають речення на частини.

    Демонстрация: Обери варіант, який відповідає наступному реченню: "Колосся пшениці трепетить на полі, (..), (..) це легкий вітерець."
    А) , [ ] ( )
    Б) [ ], ( ) та [ ]:
    В) [ , (.) та ...], (,) і [ ]
    Г) [ ], [ ] і [ ]

    Совет: Для вирішення подібних задачок варто уважно прочитати речення та застосувати логіку. Будьте уважні до розділових знаків, які розділяють речення на частини.

    Дополнительное задание: Обери варіант, який правильно відповідає наступному реченню: "Жовто-синій прапорець махає на вітрі, (..), (..) це національний символ України."
    А) , ( ) [ ]
    Б) [ ], ( ) та [ ]:
    В) [ , (.) та ...], (:) і [ ]
    Г) [ ], [ ] і [ ]
  • Маруся
    Маруся
    28
    Показать ответ
    Содержание: Граматика - пунктуація

    Пояснення: Пунктуація є важливою частиною мовного оформлення і допомагає передачі смислу речення. У даному завданні ми повинні вправно використати розділові знаки для розмежування складових частин речення.

    Приклад використання: Для даного завдання, правильний варіант є: А) (..), (..) та [ ], [ ]. Знаки круглих дужок використовуються для окремлення великих хвиль та безкрайнього моря, які становлять перечислення. Знаки квадратних дужок використовуються для позначення вставних слів або розділових знаків. Двокрапка використовується для позначення виділення частини речення.

    Порада: Для кращого розуміння використання розділових знаків, прочитайте речення голосно та зверніть увагу на припини, що допомагають розмежувати різні складові частини речення.

    Вправа:
    Перепишіть речення з правильною пунктуацією:
    "Найкраще сміливцем бути, коли хоче мрії втілити".
Написать свой ответ: