Кількість іменників
Українська мова

Визначте кількість іменників за кількістю (однина, множина або наявність і в однині, і в множині). Молоко, сіни

Визначте кількість іменників за кількістю (однина, множина або наявність і в однині, і в множині). Молоко, сіни, повітря, веселощі, гордість, борошно, розвиток, годинник, переговори, портрет, телевізор, крісло, килим, папір, будинок, хата, селянин, селянство, сміливість, гнів, газета, Львів, тарілка, відмінок, значення, майстер, сіль, сівба, поле, вугляр, дуб, стовбур, каша, сувенір, місто, буквар, пухир, слухач, вітрище, абажур, завдання, шахи, скляр, лелека, берег, друкарня, ножиці, спокій, канікули, Артек
Верные ответы (1):
  • Medvezhonok
    Medvezhonok
    32
    Показать ответ
    Суть вопроса: Кількість іменників

    Пояснення: Іменники - це частини мови, які позначають живі і неживі предмети, істоти і назви абстрактних понять. Питання про кількість іменників можна розв"язати, використовуючи наступні правила:

    1. Якщо існує тільки одна річ або предмет, то це іменник в однині. Наприклад: молоко, повітря, гордість, годинник, портрет, крісло, папір, будинок, хата, газета, тарілка, відмінок, значення, місто, буквар, спокій.

    2. Якщо є декілька однакових предметів або понять, вони утворюють множину. Наприклад: сіни, веселощі, переговори, селянство, шахи, канікули.

    3. Якщо предмет чи поняття може бути в однині і в множині, то це іменник у формі в однині й множині. Наприклад: борошно, розвиток, телевізор, сувенір, дуб, стовбур, поле, ножиці.

    Приклад використання: Наприклад, слово "сіль" є іменником у формі однини, а слово "гнів" є іменником у формі однини. Слово "завдання" є іменником, який може бути як у формі однини, так і у формі множини.

    Рекомендації: Щоб краще зрозуміти, який іменник є в однині, множині або в однині і множині, можна використовувати слова, що відповідають на питання "скільки?". Наприклад, скільки портретів? - один (в однині), скільки тарілок? - кілька (в множині).

    Вправа: Визначте кількість іменників за кількістю (однина, множина або наявність і в однині, і в множині): молоко, гасло, шолом, коник, пряха, лоза, білка, атлас, вітерець, казка.
Написать свой ответ: