Виправлення помилок та перестановка коми
Українська мова

Виправлені помилки: 1) Почувши про Софійський собор, мене повністю зачарував його вид. 2) Прогулюючись парком, мені

Виправлені помилки: 1) Почувши про Софійський собор, мене повністю зачарував його вид. 2) Прогулюючись парком, мені бачаться дивовижні каштани. 3) Прибувши до міста, моє серце наповнилося радістю. Тут завдання пов"язане з дієприслівниковим зворотом. Тут треба знайти та виправити помилку, а також переставити кому.
Верные ответы (1):
  • Черная_Магия
    Черная_Магия
    67
    Показать ответ
    Тема занятия: Виправлення помилок та перестановка коми.

    Пояснення: У даному завданні ми маємо виправити помилки та переставити кому у реченнях.

    1) "Почувши про Софійський собор, мене повністю зачарував його вид." - У даному реченні використано знахідний відмінок у слів "Софійський собор" та "його вид". Тому, слід виправити помилку, замінивши форму знахідного відмінка на називний. Окрім того, в даному реченні кома стоїть на правильному місці.

    2) "Прогулюючись парком, мені бачаться дивовижні каштани." - У цьому реченні також варто виправити помилку, замінивши форму знахідного відмінка на називний у слові "каштани". Крім того, кому в даному реченні слід переставити перед словом "мені" для правильного розділу речення.

    3) "Прибувши до міста, моє серце наповнилося радістю." - У цьому реченні використано дієприслівниковий зворот, що передає часову послідовність подій. Кома в даному реченні стоїть на правильному місці.

    Приклад використання: Виправлені речення:

    1) Почувши про Софійський собор, я повністю зачарувався його видом.
    2) Прогулюючись парком, я бачу дивовижні каштани.
    3) Прибувши до міста, моє серце наповнилося радістю.

    Порада: Для виправлення помилок та перестановки коми, треба уважно проаналізувати граматичні правила щодо відмінювання слів та розміщення розділових знаків у реченні. Рекомендую більше уваги приділяти вивченню правопису та синтаксису в українській мові.

    Вправа: Виправте та переставте кому, якщо потрібно, в такому реченні: "Забувши зошит вдома мені доведеться записувати урок в зошиті подруги."
Написать свой ответ: