Апостроф
Українська мова

Р побувала взнову в своєму дитинстві, щойно її згадала. Б В мене знову були помилки, тому що я не засвоїла правила

Р побувала взнову в своєму дитинстві, щойно її згадала. Б В мене знову були помилки, тому що я не засвоїла правила використання апострофа. В Ми були приємно вражені зацікавленістю нашим краєм, коли проводили гостей. Г Спортсмени розпочали тренування, коли зібралися на стадіоні. 6. Р освячені святами жнива кожного року мали свою пору і були овіяні піснями. Б Укріплення складалося з кількох рядів возів, які були зсунуті і скріплені між собою. В В долині, оточеній вербами та калиною, ледве-ледве дзюрчить потічок. Г І десь там у глибині лісу, ховався старий будиночок.
Верные ответы (1):
  • Galina
    Galina
    42
    Показать ответ
    Тема: Апостроф.

    Объяснение: Апостроф - это знак пунктуации, который используется в языке для обозначения пропущенных букв или цифр, для образования формы притяжательного падежа и для образования сокращений.

    Пример: Выберите правильное использование апострофа в предложении: "Мы посетили бабушкин дом" или "У дяди было много книг".

    Совет: Чтобы лучше запомнить правила использования апострофа, рекомендуется читать больше на русском языке, обращать внимание на написание слов с апострофом и практиковаться в написании сокращений.

    Задача на проверку: Напишите слово "скорый" в форме притяжательного падежа.
Написать свой ответ: