Синтаксичний аналіз речення і позначення частин мови
Українська мова

Продемонструйте синтаксичний аналіз речення та позначте частини мови під кожним словом: В Україні, дуб та жолудь

Продемонструйте синтаксичний аналіз речення та позначте частини мови під кожним словом: В Україні, дуб та жолудь використовуються як об"єкти загадок і приповідок.
Верные ответы (1):
  • Якорица
    Якорица
    50
    Показать ответ
    Тема: Синтаксичний аналіз речення і позначення частин мови

    Пояснення: Синтаксичний аналіз речення включає в себе виявлення структури речення та розпізнавання частин мови, які кожне слово в реченні виповняє.

    У поданому реченні "В Україні, дуб та жолудь використовуються як об"єкти загадок і приповідок" ми маємо справу зі складнопідрядним реченням з двома підрядними сполучниками "та" та "як". Речення розкладається на два підречення - "В Україні" та "дуб та жолудь використовуються як об"єкти загадок і приповідок".

    Розглянемо структуру кожного підречення:

    1. "В Україні": У цьому підреченні є просте речення з одного слова "В" і іменника "Україні" за ним.

    2. "дуб та жолудь використовуються як об"єкти загадок і приповідок": Це складнопідрядне речення з двома підреченнями: "дуб та жолудь" та "використовуються як об"єкти загадок і приповідок".

    - У першому підреченні "дуб та жолудь" ми маємо два іменники, які є підметом речення.

    - У другому підреченні "використовуються" - це дієслово, яке виконує функцію присудка, та "як об"єкти загадок і приповідок" - це доповнення до дієслова, в якому "як" є сполучником, "об"єкти" - іменником, а "загадок і приповідок" - додатком до іменника "об"єкти".

    Приклад використання:

    Задача: Продемонструйте синтаксичний аналіз речення та позначте частини мови під кожним словом: "У лісі, зайчик смачно їсть моркву".

    Способи оцінювання:

    У чому полягає синтаксичний аналіз речення? Покажіть структуру речення та назвіть частини мови під кожним словом речення "У лісі, зайчик смачно їсть моркву".Ответ: Правильний синтаксичний аналіз наступний:

    У (сполучник) - прийменник
    лісі (іменник) - підмет
    , (розділовий знак) - розділовий знак
    зайчик (іменник) - присудок
    смачно (прислівник) - доповнення
    їсть (дієслово) - присудок
    моркву (іменник) - додаток
Написать свой ответ: