Орфографія і граматика
Українська мова

Картка 6 1. У якому рядку всі слова потрібно писати з подвоєними літерами А ? А Галина, мільйонний Б старовинний

Картка 6 1. У якому рядку всі слова потрібно писати з подвоєними літерами "А"? А Галина, мільйонний Б старовинний, священий В шалений, Німечина Г смирений, зелений 2. Граматичну помилку зробили в рядку А лекції з літератури Б сім годин двадцять хвилин В згідно з власним бажанням В залежно від обставин 3. У наказовому режимі вжито неозначену форму дієслова (інфінітив) в реченні А Можна обрати друга і по духу брата, але не можна обирати рідну матір (В. Симоненко) Б Ішла швидко, ніби боялася спіткнутися (О. Гончар) В Читати Олеся Гончара - це передусім означає думати... (Д. Павличко)
Верные ответы (1):
  • Boris_2326
    Boris_2326
    5
    Показать ответ
    Тема урока: Орфографія і граматика

    Пояснення: Для вирішення першої задачі необхідно звернути увагу на слова, які мають подвоєні літери "А". В рядку А відповідає слово "мільйонний", в рядку В - "зелений". Тому відповідь - В.

    У другій задачі треба знайти граматичну помилку. У рядку А речення граматично правильне, у рядку Б - немає помилки, у рядку В - правильна форма - "залежно від обставин". Отже, граматична помилка зроблена в рядку В - "згідно з власним бажанням". Відповідь - В.

    У третій задачі слід знайти речення з неозначеною формою дієслова у наказовому режимі. У реченні А вжито інфінітив дієслова "обирати". У реченні Б вжито присудкове дієслово "ішла", а у реченні В - дієслово в першій особі - "читати". Отже, відповідь - А.

    Приклад використання: Запишіть всі речення з правильно подвоєними літерами "А".

    Порада: Для вирішення завдань з орфографії та граматики, рекомендується уважно прочитати кожне речення і звернути увагу на правильне написання слів.

    Вправа: Перепишіть речення з рядку В, виправивши граматичну помилку.
Написать свой ответ: