Падежи слова свічка в украинском языке
Українська мова

і) Осінь перетворилася на тонку та прозору свічку, стаючи все більш прозорою й легшою. (2) Засохла земля відпила

і) Осінь перетворилася на тонку та прозору свічку, стаючи все більш прозорою й легшою. (2) Засохла земля відпила всю літню сонячну енергію і стала блідою та слабкою. (3) А земля змушена вмирати від голоду та спраги, оскільки сонце зникло з неба. (4) Небо, уже наряджене блакитним шовком, покрилося візерунком чорних гілочок, схожим на ажурну мантию. (5) Природа тривалий час відборолася, шуміла й протестувала, неприйняття своєї зміни і не бажання перейти в сплячий стан. 7. У якому відмінку знаходиться слово "свічка" в першому реченні? а. Знахідний відмінок (речення 1) б. Земля (речення 2) в. Сонце (речення 2) г. Чаша (речення 3) 8. На чому мають бути основані крапки в п"ятому реченні? а. Зігрітися б. Пошвидшати в. Перемогти г. Оживитися 9. В якому сенсі вжито слово? У прямому значенні.
Верные ответы (1):
  • Dzhek
    Dzhek
    25
    Показать ответ
    Тема: Падежи слова "свічка" в украинском языке

    Объяснение: В украинском языке существует семь падежей, в которых может находиться существительное "свічка". Для определения падежа необходимо обратиться к контексту и грамматическим особенностям предложения.

    В данном случае, слово "свічка" находится в первом речении во втором падеже – знахідний відмінок. Значение знахідного відмінка - означает предмет, на который направлено воздействие.

    Второе предложение не содержит слова "свічка", поэтому оно не имеет отношения к заданному вопросу.

    Демонстрация: В каком падеже находится слово "свічка" в первом предложении?

    Совет: Для определения падежа слова необходимо быть внимательным к контексту предложения, особенностям украинской грамматики и связей слов в предложении.

    Задание для закрепления: Определите падеж слова "земля" во втором предложении.
Написать свой ответ: