«Червоним по чорному». Виправте помилки у чергуванні приголосних у наведених словах: туристичний, латвійський
«Червоним по чорному». Виправте помилки у чергуванні приголосних у наведених словах: туристичний, латвійський, садівництво, птахівництво, господарство, сільське господарство, риський, хлопцівство, достаток, сплачувати, господарський, колотість, бузький, ткацький, сиваський, лісництво, Вінниччина, вимощений, мангишлацький, кавказький, скотарство, братство, проводити, одеський, французький, недохідність, переїжджаю.
19.12.2023 01:37
Пояснение: Червоним по чорному - це правило, яке визначає, як правильно чергувати приголосні звуки у словах. Згідно цього правила, приголосні звуки вимовляються чергуючись, але пишуться однаково. У наведених словах слід виправити помилки, які зроблені при їх написанні з урахуванням цього правила.
Пояснення:
- Туристичний (виправлено з туpистичний): Звук "p" (п) має бути замінений на звук "р" (р), оскільки чергується в звуку "с".
- Господарство (виправлено з гosподарство): Звук "s" (с) має бути замінений на звук "з" (з), оскільки чергується в звуку "п".
- Риський (виправлено з pиський): Звук "p" (п) має бути замінений на звук "р" (р), оскільки чергується в звуку "с".
{
- Лісництво
- Вінницчина
- Одеський
}
Совет: Добрий спосіб запам"ятати правило червоним по чорному - це тримати приголосні в спільному рядку одного кольору. Наприклад, червоні приголосні (т, с, р) чергуються з черними приголосними (п, з, н). Це допоможе візуально побачити, які літери потрібно чергувати при письмі.
Задача: Правильно запишіть слово "лісництво" відповідно до принципу червоним по чорному.