Література українського Ренесансу
Українська мова

А) Які слова Тараса Шевченка стали популярними: Навчайтесь від інших і не забувайте свого! Б) Як зазначив Іван Франко

А) Які слова Тараса Шевченка стали популярними: "Навчайтесь від інших і не забувайте свого!" Б) Як зазначив Іван Франко, що зробило світ таким, яким він є? В) Що писав Олесь Гончар про Івана Котляревського і його зв"язок з народом та початком його творчості? Г) Яким чином Максим Рильський оцінював творчість Лесі Українки, особливо її поезії і їхній вплив на її життя? Д) У яких умовах людина процвітає за висловом і які умови для неї є неприйнятними?
Верные ответы (1):
  • Kseniya
    Kseniya
    70
    Показать ответ
    Содержание вопроса: Література українського Ренесансу

    Історичний контекст:
    Український Ренесанс, що тривав у другій половині ХІХ - на початку ХХ століть, був періодом відродження культури і національної свідомості українського народу. У цей період з"явилися видатні літератори, такі як Тарас Шевченко, Іван Франко, Олесь Гончар та Максим Рильський. Кожен з них мав свої уявлення про свою роль українського письменника та про значення мистецтва для народу.

    А) Тарас Шевченко:
    Тарас Шевченко писав про невідкладну необхідність самоосвіти та наголошував, що кожен повинен навчатися від інших і не забувати свого культурного спадку. Його слова "Навчайтесь від інших і не забувайте свого!" донесли глибоке почуття національної гідності й самоідентифікації.

    Б) Іван Франко:
    Іван Франко вважав, що світ став таким, яким він є, завдяки колективним зусиллям різних культур. Він зазначив, що різноманітність і взаємодія різних національностей, їхніх культур і світоглядів зробили світ багатогранним і цікавим.

    В) Олесь Гончар:
    Олесь Гончар писав про Івана Котляревського як про народного поета та його зв"язок з українським народом. Він зазначав, що Котляревському належить початок розвитку української літератури та її зв"язок з народом. Гончар високо цінував творчість Котляревського та його вплив на формування національної свідомості.

    Г) Максим Рильський:
    Максим Рильський оцінював творчість Лесі Українки як вираз сильної людської душі і вагомий внесок української поезії. Він підкреслював, що поезія Лесі Українки мала великий вплив на її життя, змінюючи і піднімаючи її духовний світ та спонукаючи до боротьби за справедливість.

    Д) Умови для процвітання людини:
    За висловом, людина процвітає в умовах, коли у неї є можливість самореалізуватися, розвивати свої таланти і почуття задоволеності від своєї діяльності. Умови, що є неприйнятними, можуть включати обмеження свободи, неможливість реалізувати свої таланти, постійний стрес або жорсткі обставини, що не дозволяють розвиватися та задоволення життям.

    Завдання:
    Напишіть короткий есе на тему "Якую роль відігравали письменники українського Ренесансу в формуванні національної свідомості?"
Написать свой ответ: