Українська мова

4. Ідентифікувати рядок, в якому спостерігається явище уподібнення: а) боротьба, нігти, вокзал, б) наближено

4. Ідентифікувати рядок, в якому спостерігається явище уподібнення: а) боротьба, нігти, вокзал, б) наближено, словесний, пляска, в) товаришці, безсумнівно, козак.
Верные ответы (1):
  • Skolzkiy_Pingvin_7897
    Skolzkiy_Pingvin_7897
    15
    Показать ответ
    Содержание вопроса: Явище уподібнення в мові (Фонетика)

    Объяснение: Явище уподібнення в мові відбувається, коли звуки або голосність повторюються в словах, розділених іншими звуками. Це є одним із засобів мовної експресії, який допомагає створити ритм і музикальність у мовленні. У даному випадку, мова йде про українську мову.

    У рядку а) "боротьба, нігти, вокзал" спостерігається уподібнення. Звук [т] повторюється в словах "боротьба" і "нігти". Воно передає спільну характеристику дії або предметів. У рядку б) "наближено, словесний, пляска", не спостерігається явище уподібнення, оскільки звуки не повторюються. У рядку в) "товаришці, безсумнівно, козак", також не спостерігається уподібнення, оскільки звуки у словах не повторюються.

    Например: Ідентифікувати рядок, в якому спостерігається явище уподібнення: а) боротьба, нігти, вокзал, б) наближено, словесний, пляска, в) товаришці, безсумнівно, козак.

    Совет: Щоб легше розпізнавати явище уподібнення в мові, слід звернути увагу на повторення звуків або голосність у словах, розділених іншими звуками. Також корисно вивчати теоретичну базу фонетики мови, щоб краще розуміти принципи утворення звуків і голосність.

    Упражнение: Виберіть слова, в яких спостерігається явище уподібнення: а) соняшник, родина, зима, б) коренеплід, зошит, вітер, в) шанування, місяць, доброта.
Написать свой ответ: