Особливості вживання виділених засобів зв’язку в складнопідрядних реченнях
Українська мова

1. Яким чином виділений засіб зв’язку виступає у складнопідрядному реченні? Виявлено, що слово мрія з явилося

1. Яким чином виділений засіб зв’язку виступає у складнопідрядному реченні? Виявлено, що слово "мрія" з"явилося в пошевченківську епоху (і. вихованець). На нашій планеті існує безліч невидимих шляхів, по яких розповсюджуються слова (а. коваль). Через декілька хвилин стах зрозумів, що везуть не зерно, а лише ячмінь (м. стельмах). Встановлено, що мовець активно користується близько 3000 словами щодня (і. вихованець).
Верные ответы (1):
  • Semen
    Semen
    26
    Показать ответ
    Содержание вопроса: Особливості вживання виділених засобів зв’язку в складнопідрядних реченнях

    Пояснення: Виділені засоби зв’язку в складнопідрядних реченнях слугують для показу залежності між реченнями чи їхніми частинами. Основними видами виділених засобів зв’язку є сполучники, розділові знаки (пропуск, кома, тире) та межі одного слова.

    Наприклад, у першому реченні засіб зв’язку "чином" означає спосіб, яким виявлено, що слово "мрія" з’явилося в пошевченківську епоху.

    У другому реченні слово "а" виконує функцію протиставлення: на планеті існує безліч невидимих шляхів, а коваль каже, що по них розповсюджуються слова.

    У третьому реченні слово "що" уводить обставину, яку розуміє Стах – він зрозумів, що везуть не зерно, а лише ячмінь.

    В останньому реченні засіб зв’язку "щодня" вказує на періодичність – мовець активно користується близько 3000 словами кожен день.

    Приклад використання: Випишіть з речення виділений засіб зв’язку та поясніть його зміст: "Знайшли потрібний клас, а Уляна - другий учитель". \

    Порада: Для легшого розуміння ролі виділених засобів зв’язку в складнопідрядних реченнях, рекомендується уважно аналізувати залежність між реченнями чи їхніми частинами, а також звертати увагу на різні види сполучників та їх змістове навантаження.

    Вправа: Виправте речення, вставивши необхідний сполучник: "Погода була сонячна, вітер ще не був сильний".
Написать свой ответ: