1. У якому реченні не відокремлюється означення? А Лісова стежинка виводить до заснулих верби край села. Б Земля
1. У якому реченні не відокремлюється означення? А Лісова стежинка виводить до заснулих верби край села. Б Земля на хліб і сіль багата єднає нас над кручами Дніпра. В Визрілим паром городнім, в тихій настояній тиші, сиджу поперед дідом. Г Вози, готові в дорогу, стоять навантажені всяким збіжжям по дворах. Д Дні, налиті сонцем, стоять.
2. У якому реченні означення відокремлюється комою? А Сади, оплакані дощем, гудуть з вітрами до світання. Б І осінь мрійна, яснолиста несла в серця надію і тривогу. В Снігу, по коліно, стоїть.
28.11.2024 01:37
Пояснение: Означення - це частина речення, яка надає додаткової інформації про певний предмет або поняття. Означення може бути відокремленою або не відокремленою частиною речення. В українській мові, означення може бути відокремлено комами або не відокремлено.
У першому реченні: "Лісова стежинка виводить до заснулих верби край села" означення "виводить до заснулих верби край села" не відокремлюється комою. Воно надає додаткової інформації про лісову стежинку.
У другому реченні: "Земля на хліб і сіль багата єднає нас над кручами Дніпра" означення "на хліб і сіль багата" відокремлене комою. Це означення надає додаткової інформації про землю.
У третьому реченні: "Визрілим паром городнім, в тихій настояній тиші, сиджу поперед дідом" означення "визрілим паром городнім" не відокремлюється комою. Це означення вказує на характеристику пару.
У четвертому реченні: "Вози, готові в дорогу, стоять навантажені всяким збіжжям по дворах" означення "готові в дорогу" не відокремлене комою. Воно надає додаткової інформації про вози.
Пример: У якому реченні означення не відокремлюється?
Совет: Уважно прочитайте речення і зверніть увагу на слова, які надають додаткову інформацію про предмет чи поняття у реченні. Врахуйте правила відокремлення означень комами.
Дополнительное упражнение: Знайдіть речення, в якому означення відокремлене комою.