Правильність/Неправильність висловлювань
Українська мова

1. У концерті ми почули тільки популярні хіти. 2. Служба в армії є обов язком для кожного чоловіка. 3. У моїй роботі

1. У концерті ми почули тільки популярні хіти.
2. Служба в армії є обов"язком для кожного чоловіка.
3. У моїй роботі є лише одна неправильна відповідь.
4. Ти зустрівся з нами у травні місяці.
5. На тиждень у тебе є сім четвергів - це занадто часті зміни думки.
6. Італійські кулінари випікають найсмачніші кулінарні вироби.
7. Я завжди пам"ятаю і не забуваю дні народження усіх членів моєї родини.
8. Батько має високий авторитет серед науковців.
9. Весь день неділі я втішав себе, а на вихідних приставав до роботи.
10. Я ніколи не
Верные ответы (1):
  • Летучая
    Летучая
    34
    Показать ответ
    Тема: Правильність/Неправильність висловлювань

    1. Об"яснення: В цьому висловлюванні йдеться про те, що на концерті були почуті тільки популярні хіти. Здається, що це висловлювання є правильним, оскільки не протирічить ніякій логіці або факту.

    2. Об"яснення: Це висловлювання стверджує, що служба в армії є обов"язком для кожного чоловіка. Оскільки в різних країнах можуть бути різні правила щодо військової служби, не можна сказати, що це висловлювання є універсально правильним. Воно залежить від контексту і країни, про яку говориться.

    3. Об"яснення: В цьому висловлюванні стверджується, що у моїй роботі є лише одна неправильна відповідь. Це висловлювання може бути правильним, якщо розглядати його в межах конкретного завдання або ситуації.

    4. Об"яснення: Це висловлювання говорить про те, що зустріч відбулася в травні місяці. Якщо факт зустрічі був зафіксований і відбувся саме в травні місяці, то це висловлювання можна вважати правильним.

    5. Об"яснення: В цьому висловлюванні говориться про те, що тиждень має сім четвергів. Очевидно, що це неправильне висловлювання, оскільки тиждень містить тільки один четверг. Тут іде мова про часті зміни думки, яка не пов"язана з кількістю днів у тижні.

    6. Об"яснення: Дане висловлювання стверджує, що італійські кулінари випікають найсмачніші кулінарні вироби. Це можна вважати думкою автора, але оцінювати смак страв і необхідність такого висловлювання вимагає об"єктивного оцінювання, оскільки це суб"єктивна оцінка.

    7. Об"яснення: У даному висловлюванні говориться, що автор завжди пам"ятає і не забуває дні народження всіх членів своєї родини. Якщо автор запам"ятовує дні народження усіх членів своєї родини і не забуває їх, то це висловлювання можна вважати правильним.

    8. Об"яснення: В цьому висловлюванні говориться про те, що батько має високий авторитет серед науковців. Це висловлювання можна вважати правильним, оскільки наведене твердження може базуватися на результати і досягнення батька відносно наукової галузі.

    9. Об"яснення: Говориться, що весь день неділі автор втішав себе, а на вихідних приставав до роботи. Тут зазвичай люди відпочивають у вихідні дні, а неділя використовується для відновлення сил перед початком нового тижня. Таке висловлювання може бути неправильним з точки зору загальноприйнятих уявлень про відпочинок.

    10. Об"яснення: В останньому висловлюванні кінчається речення через слово "николи". Якщо речення було пропущено, то це висловлювання залишається незавершеним і його правильність чи неправильність не визначена. Будь ласка, уточніть відсутність речення або надайте більше контексту для оцінки правильності висловлювання.
Написать свой ответ: