Розділові знаки в реченні з прикладкою
Українська мова

1. Чи можна поставити розділові знаки в наступному реченні та підкреслити прикладку? Твої слуги - хмари, гори, темниці

1. Чи можна поставити розділові знаки в наступному реченні та підкреслити прикладку? "Твої слуги - хмари, гори, темниці - закривають тебе від мене. Ми наближались до заклятого місця, відкритої галявини, при вході до яру. Нечуй-Левицький, один із найвидатніших прозаїків-класиків, у своїх критичних висловах закликав наслідувати мову "сільської баби", але у власній творчості цього майже не робив. Мені наснився жовтень, золота пора."
2. Чи можна поставити розділові знаки в наступному реченні при прямій мові? "Тікай, Марі, бійся! Ій ворог танцює!", співала Флояра. "Се він про Марічку з ляком подумав?", - Іван ось чого вона зникла. Палагна сердито обізвалася до мольфара."
Верные ответы (1):
  • Пламенный_Демон
    Пламенный_Демон
    36
    Показать ответ
    Содержание: Розділові знаки в реченні з прикладкою

    Пояснення: В даному реченні, яке містить пряму мову та прикладку, потрібно розставити розділові знаки. Розділові знаки допомагають нам розуміти будову речення та чітко розділити речення на логічні фрази.

    За правилами української мови, ми ставимо розділові знаки між реченнями, окремими словосполученнями та у прямій мові. У даному випадку, перед початком прямої мови ставимо кому, а після закінчення прямої мови ставимо знак оклику або запитання, залежно від інтонації. Прикладка в даному випадку не впливає на розставлення розділових знаків.

    Приклад використання:
    "Тікай, Марі, бійся!", співала Флояра, "Ій ворог танцює?"

    Совет: Щоб краще зрозуміти розділові знаки у реченнях з прямою мовою, потрібно уважно аналізувати, коли починається та закінчується пряма мова, і пам"ятати, що перед початком та після закінчення прямої мови ставляться розділові знаки.

    Задача на проверку: Поставте розділові знаки в такому реченні з прикладкою та прямою мовою: "Мамо каже їй: іди в магазин, купи хлібу і молока."
Написать свой ответ: