1. Хто в романі П.Куліша «Чорна рада» найповніше втілює авторську ідею хутірства? 2. Кого в романі П.Куліша «Чорна
1. Хто в романі П.Куліша «Чорна рада» найповніше втілює авторську ідею хутірства?
2. Кого в романі П.Куліша «Чорна рада» було зображено за принципом романтичного творення?
3. Яка життєва позиція Череваня в романі П.Куліша «Чорна рада»?
4. Де відбулась зустріч полковника Шрама й Череваня із Сомком у романі П.Куліша «Чорна рада»?
24.11.2023 13:29
1. Об"єктивавляти ідею хутірства в романі "Чорна рада" Пантелеймона Куліша
Авторська ідея хутірства в романі "Чорна рада" найповніше втілилася у персонажі Савки Горемисла. Савка був селянином, мужнім і дуже працьовитим. Він вважав, що хутір - це не просто земля, а рідне і обережне місце, яке потребує дбайливого господарства. Савка був відданий землі свого хутірця, загартований працею на полі та вірив у важливість порятунку української народної культури.
2. Зображення персонажів за принципом романтичного творення у романі "Чорна рада"
В романі "Чорна рада"Пантелеймона Куліша було зображено Оксану Титаренко та Василя Клименка за принципом романтичного творення. Оксана була молодою і красивою дівчиною, з романтичною натурою. Вона дуже захоплювалася національною культурою і мріяла про велике кохання. Василь, у свою чергу, був страшенно закоханий в Оксану та був готовий зробити все, щоб здобути її серце. Обидва персонажі зображені з великою емоційністю та вірою у кохання.
3. Життєва позиція Череваня в романі "Чорна рада"
У романі "Чорна рада" Череваня відображає життєву позицію розумного і прагматичного глави родового хутірця. Він - тяжко працюючий господар, який бореться за своїх людей та вміє знаходити компроміси. Однак, він також перш за все мислить про долю свого хутірця та віддає перевагу реалістичній позиції. Він не завжди діє згідно з ідеалами романтичного творення, але завжди перебуває на сторожі своїх інтересів та інтересів свого народу.
4. Зустріч полковника Шрама й Череваня із Сомком у романі "Чорна рада"
Зустріч полковника Шрама й Череваня із Сомком у романі "Чорна рада" відбулася у Жовкві. У цьому місті Сомко брав участь у зборах земських дібр. Зустріч полковника Шрама й Череваня із Сомком мала велике значення для розвитку подій в романі, оскільки вона допомогла розкрити деякі таємниці та викликала подальші дії та зіткнення головних персонажів.
Навчальні завдання:
1. Поясніть, яку ідею втілює в собі персонаж Савка Горемисло? (Відповідь має містити обгрунтування.)
2. Які особливості за принципом романтичного творення мають Оксана Титаренко та Василь Клименко? (Відповідь має містити обгрунтування.)
3. Якими рисами характеру характеризується Череваня в романі "Чорна рада"? (Відповідь має містити обгрунтування.)
4. Де саме відбулася зустріч полковника Шрама й Череваня із Сомком у романі "Чорна рада"? (Відповідь має містити назву міста.)