Зміни у стосунках між закоханими та ставленні дітей до батьків у повісті Маруся
Литература

Які зміни та збереження відбулися у стосунках закоханих та у ставленні дітей до батьків протягом близько двох століть

Які зміни та збереження відбулися у стосунках закоханих та у ставленні дітей до батьків протягом близько двох століть, враховуючи період, описаний у повісті «Маруся»?
Верные ответы (1):
  • Morskoy_Iskatel
    Morskoy_Iskatel
    28
    Показать ответ
    Предмет вопроса: Зміни у стосунках між закоханими та ставленні дітей до батьків у повісті "Маруся"

    Пояснення:
    У повісті "Маруся" Олександра Корнійчука описана сільська родина українського села кінця XVIII століття. Протягом цього періоду відбулися значні зміни у стосунках між закоханими та ставленні дітей до батьків.

    Спочатку у селі панувала традиційна організація сім"ї, де стосунки між закоханими були визначені обов"язками та звичаями. Шлюби укладалися за домовленістю батьків, і закохані мали небагато можливостей обрати партнера для створення сім"ї. У такому оточенні любов і романтика не мали великого значення.

    З часом, з появою народних героїв та національного пробудження, відбулися зміни у ставленні до закоханих. Вони отримали більше свободи у виборі партнера та можливість прив"язаності не за соціальним станом, а за почуттями. Отож, закохані отримали більше можливостей виражати свої почуття та особисту волю.

    Ставлення дітей до батьків також зазнало змін. У початкові періоди діти вважали обов"язковим виконувати всі бажання батьків, а родичі мали більшу владу над ними. Однак, від початку відродження національної просвіти суспільство розуміло важливість освіти та навчання для молодих людей. Діти стали більше цінувати освіту, а батьки ставили більше надії в їхнє майбутнє. Таким чином, діти отримали більше свободи вибору своєї життєвої шляху та можливості навчатися.

    Приклад використання:
    За часів, описаних у повісті "Маруся", стосунки між закоханими стали більш романтичними і вільними, бо серця стали вигравати над традиціями і звичаями. Отже, Маруся і Петро мали небагато можливостей обрати партнера, але вони змогли знайти своє кохання і обрати один одного незважаючи на заборону батьків. Вони пішли проти суспільних норм і на свій ризик обрали своє щастя.

    Рада:
    Для кращого розуміння змін у стосунках між закоханими та ставленні дітей до батьків у повісті "Маруся", можна детально вивчити такі аспекти, як соціально-економічні умови того часу, традиції українського суспільства, а також політичні та культурні зміни.

    Вправа:
    Опишіть, які зміни сталися у ставленні молодих людей до свого майбутнього, освіти та навчання протягом двох століть.
Написать свой ответ: