Розкрийте значення слів Егля, звернених до Ассоль: Але у вас не розповідають казок. У вас не співають пісень . Поясніть
Розкрийте значення слів Егля, звернених до Ассоль: "Але у вас не розповідають казок. У вас не співають пісень". Поясніть два світи, у яких жила Ассоль - реальний і уявний. Чи можна назвати дитинство героїні щасливим? Опишіть, що сталося з Ассоль у лісі. Зробіть детальний опис зовнішності дівчинки, яким змалював її Етель. Що надихнуло чоловіка розповісти маленькій Ассоль історію про корабель з пурпуровими вітрилами? Підтвердіть свою відповідь цитатами. Чому Ассоль повірила Еглю? Поясніть в деталях. Запропонуйте аргументи в підтримку своєї думки.
13.12.2023 14:26
Пояснення: Усний жанр - казка відіграє важливу роль у вихованні дітей. Це літературна форма, яка передає моральні цінності, навички та знання. У казках, як у випадку з Ассоль, нерідко присутня духовна складова.
Про реальний світ, в якому жила Ассоль, свідчать її слова "Але у вас не розповідають казок. У вас не співають пісень". Це світ, де казки і пісні не такі важливі, не такі відчутні. Уявний світ в Ассоль виникає через її бажання зіткнутися з чимось казковим, з чимось прекрасним, у той час, коли її реальне життя може бути досить сумним чи неприємним. Складно сказати, що можна назвати дитинством Ассоль щасливим, оскільки вона вже на ранньому етапі життя стикнулася зі смертю своїх батьків та довго розшукувала свою батьківщину.
У лісі з Ассоль трапилася невдача, коли вона впала в човен і поламала весло. Зовнішній опис Ассоль їй вчинила згадка, а саме, що вона мала яскраву руду зачіску та довгі обвітрені білі плаття.
Мотив розповіді чоловіка про корабель з пурпуровими вітрилами надихнувся бажанням Ассоль побачити щось казкове, непересічне та красиве, що їй дуже не вистачає в реальності.
Цитати, які підтверджують мою відповідь:
1. "Але у вас не розповідають казок. У вас не співають пісень."
2. "Згадай, яке у тебе малюнки! Та то ж редкість, Ассоль!"
3. "Вона не винять у ньому душі, як у багатьох смертнів. Це уміє тільки велике хтось давати."".
Рада: Для кращого розуміння тематики казки рекомендується частіше читати та слухати казки, приділяючи увагу моральним цінностям та повчальності.
Вправа: Дайте власне визначення казки та наведіть приклад відомої казки.