Яким чином ви оцінюєте шанси кожної з цих фігур на формування й розвиток незалежної української держави: Українська
Яким чином ви оцінюєте шанси кожної з цих фігур на формування й розвиток незалежної української держави: Українська Центральна Рада, гетьман Павло Скоропадський або Директорія?
19.12.2023 14:34
Пояснення: Для оцінки шансів кожної з цих фігур на формування й розвиток незалежної української держави, потрібно врахувати їхні дії та вплив на політичну ситуацію того часу. Розглянемо кожну фігуру детальніше:
1. Українська Центральна Рада: Утворена після революції 1917-1921 років, Центральна Рада була спрямована на повну незалежність України від Російської Республіки. Її лідери, такі як Михайло Грушевський, проголосили Акт Злуки, який підтримував бажання українського народу мати власну державу. Шанси Центральної Ради на формування незалежної держави були високими, оскільки вона мала широку підтримку серед населення та мала здатність вести переговори з іншими країнами.
2. Гетьман Павло Скоропадський: Павло Скоропадський став гетьманом України в 1918 році після повалення Центральної Ради. Його режим був спрямований на відновлення монархії та відновлення впливу Російської імперії на Україну. Шанси Скоропадського на формування незалежної української держави були низькими, оскільки його політика була не популярною серед українського населення та не забезпечувала повну незалежність країни.
3. Директорія: Утворена після падіння режиму Скоропадського, Директорія забезпечувала повне відновлення національної влади та незалежності України. Шанси Директорії на формування незалежної держави були високими, оскільки вона продовжувала розвивати ідеї Центральної Ради та мала підтримку більшості політичних сил в Україні.
Приклад використання: Особливістьми використання праці відомих учених для посилення української літературної мови досягнуто недоречного огублення в мові повісті із 1910, у якій було водночас »згублено» й ~ »Батьківщину», й »межі».