Соціально-політичне становище українських земель, що були частиною Польщі в міжвоєнний період
История

Які твердження описують соціально-політичне становище в українських землях, які були частиною Польщі в міжвоєнний

Які твердження описують соціально-політичне становище в українських землях, які були частиною Польщі в міжвоєнний період? 1. ОУН мав за мету досягти незалежності та об"єднання України за допомогою демократичного шляху. 2. Польський уряд гальмував розвиток народної освіти, перетворював українськомовні школи на "двомовні" школи з невеликою кількістю українськомовних предметів. 3. КПЗУ ініціював консолідацію всіх національних сил. 4. Більшість населення підтримувала УНДО, центристську політичну силу. 5. Політичні партії, чия діяльність не порушувала законодавство Польщі, функціонували легально. 6. Українці отримували широкі
Верные ответы (1):
  • Мистический_Подвижник
    Мистический_Подвижник
    4
    Показать ответ
    Тема занятия: Соціально-політичне становище українських земель, що були частиною Польщі в міжвоєнний період

    Пояснення: В міжвоєнний період українським землям, що були частиною Польщі, властиве складне соціально-політичне становище. Проаналізуємо твердження, що йдуть у даній задачі:

    1. ОУН (Організація Українських Націоналістів) мала за мету досягти незалежності та об"єднання України за допомогою демократичного шляху. Це твердження є правильним, оскільки ОУН дійсно прагнула до незалежності української держави та засуджувала насильство.

    2. Польський уряд гальмував розвиток народної освіти, перетворював українськомовні школи на "двомовні" школи з невеликою кількістю українськомовних предметів. Це твердження є правильним, оскільки політика польського уряду спрямована на придушення української культури та мови.

    3. КПЗУ (Комуністична партія Західної України) ініціював консолідацію всіх національних сил. Це твердження є правильним, оскільки КПЗУ дійсно прагнув об"єднати усі українські національні сили.

    4. Більшість населення підтримувала УНДО (Українська Національно-Демократична Організація), центристську політичну силу. Це твердження є правильним, оскільки УНДО мала значну підтримку серед українського населення.

    5. Політичні партії, чия діяльність не порушувала законодавство Польщі, функціонували легально. Це твердження є правильним, оскільки польський уряд дозволяв діяльність політичних партій, які дотримувалися законів Польщі.

    Приклад використання: Яке з тверджень є правильним щодо соціально-політичного становища українських земель, що були частиною Польщі в міжвоєнний період?

    Порада: Для кращого розуміння соціально-політичної ситуації українських земель того періоду, рекомендується ознайомитись із відповідною історичною літературою та додатковими джерелами.

    Вправа: Опишіть основні складнощі, з якими стикалося українське населення на землях, що були частиною Польщі в міжвоєнний період.
Написать свой ответ: