На що розповідав Хлестаков, описуючи своє життя в Петербурзі? Які факти, за вашою думкою, були правдивими, а які
На що розповідав Хлестаков, описуючи своє життя в Петербурзі? Які факти, за вашою думкою, були правдивими, а які - ні? Чому всі повірили цьому незнайомому молодику? 2. Як Хлестаков поводився з дружиною та дочкою городника? В чому полягає комізм їхнього спілкування? 3. Як Хлестаков зміг ввести в оману (спочатку навіть ненавмисно) такого досвідченого чоловіка, як Сквозник-Дмухановський? Що мав на увазі Гоголь, коли радив актору, який грає роль Хлестакова, таке: «Чим більше актор виявить щиросердя і відкритості в цій ролі, тим більшу перемогу він здобуде»? 4. Спочатку Гоголь мав намір дати Хлестакову
06.12.2023 12:59
Обгрунтування:
Роман "Ревізор" Н.В.Гоголя - це сатирична та гостросюжетна творчість, що викриває корупцію й нездатність системи влади в Російській імперії. Розглядаючи задачу, можна помітити, що Хлестаков використовує різні маніпуляції та винахідливі історії для того, щоб отримати вигоду в новому місті. Усі його факти є брехливими й придуманими, оскільки Хлестаков - це сутність шахрайства й обману. Однак мешканці міста повірили йому, оскільки він був із того ж самого міста, і легко переконував їх своєю винахідливістю й безстрашністю.
Приклад використання:
Характеристика містян та їхньої наївності виявляється в тому, як вони безпристрасно вірять всім словам Хлестакова, незважаючи на відсутність будь-яких доказів його обіцянок. Вони дають йому гроші, надають йому найкращі номери в готелі, навіть таємно виносять його забобони. Хлестаков вміло використовував цю ситуацію, роблячи зі себе важливу персону зі спеціальними довіреностями.
Порада:
Щоб краще зрозуміти "Ревізор", рекомендується ознайомитися з соціально-політичним фоном того періоду Російської імперії та з діями образів та їхніми винаходами.
Вправа:
Придумайте свої факти про життя Хлестакова і запишіть їх у п"ять речень. Потім зробіть аналіз, як вони впливають на інших персонажів та на сюжет в цілому.